O nas
love

O nas

Jak powstał DeskResearch.pl? 

Serwis DeskResearch.pl od zera w dwa wieczory! A zaczęło się od prostego zestawienia w pdf. Wiemy, jak wiele czasu zajmuje przekopywanie się przez Google w poszukiwaniu raportów. Przy okazji badań prowadzonych dla klientów przez ostatnie miesiące zebraliśmy sporą bazę linków, źródeł, opracowań i postanowiliśmy podzielić się nią z innymi badaczami. Zapytaliśmy więc na Facebooku: czy ktoś byłby zainteresowany takim zestawieniem? To co stało się potem, przerosło najśmielsze oczekiwania: ponad 600 komentarzy, wiadomości, zapytań - wszystkie mówiły: “chcemy! Dajcie!”  

Uznaliśmy więc: OK, to jest potrzebne. Co więcej - trzeba to będzie aktualizować, bo przecież co chwilę wychodzą nowe raporty! Sam ebook z tabelką stał się niewystarczający. 

Adam, nasz CEO, prezes i mózg technologiczny usiadł i zakodował. Ja, Ania, opracowałam koncepcję i teksty. Researcherki Ola i Martyna jeszcze raz przekopały naszą bazę i przeniosły rekordy do CMSa. 

To co widzicie to MVP - pierwsza, eksperymentalna wersja serwisu. Będziemy go rozwijać, uzupełniać i aktualizować tak, aby dostarczać Wam przydatnych danych i praktycznych informacji o badaniach. 

Kto za tym stoi? 

Jesteśmy JCD.pl - software house tworzący aplikacje, strony, sklepy i inne produkty online. Dużą częścią naszej pracy jest badanie rynku i potrzeb odbiorców: robimy wywiady, ankiety, analitykę internetową i oczywiście desk research. O tym jak pracujemy możesz poczytać na naszym blogu

Prawa autorskie

W zebranie, zweryfikowanie i opracowanie tej bazy włożyliśmy wiele pracy. Nie kopiuj jej i nie przedrukowuj bez naszej zgody. Chcesz podzielić się ze znajomym? Prześlij link, udostępnij na Facebooku. Dziękujemy! 

 

 

 

 

love

Chcesz wiedzieć więcej? Interesuje Cię temat badań?

Zapisz się na listę newsletterową - będziemy informować Cię o aktualizacjach bazy, nowych artykułach i projektach.